Proč chodit na masáže?

Po tisíce let lidé každý den nachodili desítky kilometrů, žili v souladu s přírodou a neznali pojmy jako civilizační choroby, stres či nedostatek spánku. Naše tělo je dokonalý stroj, ovšem současný styl života je pro něj nepřirozený.

Dobře fungující tělo již není samozřejmost, ale nároky na jeho výdrž ještě rostou. Abychom dobře zvládali náročnou práci, musíme být v perfektní kondici. Řešit pouze následky přetížení těla znamená pohybovat se v nekonečném kruhu. Jedinou správnou cestou je prevence – ta nám přináší nejen zdraví a dobrou kondici, ale i sama o sobě může být příjemná, jako je tomu v případě masáží.

Dobří maséři dnes ovládají řadu technik, jejichž kombinací pomáhají udržet tělo klienta v dobré kondici. Ti nejlepší jsou navíc i dobrými psychology. V dobrém masážním salonu si tedy přijde na své vaše tělo i duše. Pro lidi, kteří o své zdraví dbají, jsou masáže podobně samozřejmou věcí jako pestrá strava či pravidelný pohyb.

Na masáž rozhodně není nutné chodit každý týden. Důležitá je však pravidelnost. Ta umožňuje masérovi dlouhodobě sledovat váš zdravotní stav a efektivně předejít možným problémům. Vyřešit je dřív, než vůbec tělo bude muset vyslat poslední varovný signál – bolest.

Dobrý masér, který o Vás pečuje delší dobu a stav Vašeho těla dobře zná, brzy zaznamená případné odchylky a uvede stav do normálu nebo doporučí návštěvu konkrétního odborníka. To je služba k nezaplacení. Je to jako se zubařem. Moudré je chodit preventivně, i když nic nebolí.

Aby masáž byla co nejúčinnější a pro klienta co nejpříjemnější, dodržuji tyto zásady:

  • důraz na diskrétnost a maximální soukromí klienta
  • čisté a příjemné prostředí v souladu s Feng-šuej
  • masáž nesmí bolet, a když to bez bolesti nejde, úroveň si určí klient sám
  • individuální a pozorný přístup ke každému klientovi
  • komplexní péče a důraz na prevenci
  • nulové riziko pro obě strany; každá odbornost má své hranice, a co je za nimi, patří do ruky lékaři

Rychlý kontakt

Masáže pro zdraví
Mgr. Jiří Zibura
tel.: 387 426 149
mobil: 777 966 060
e-mail: masaze@ziburovi.cz

Kde mě najdete

mapa

Chcete doporučit salon přátelům?